3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

ARCHICAD

Archicad 24VisualiseerimineAlgoritmiline disainSTART EDITIONEcoDesigner STARMEP ModelerLisad
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t

Vaadake ARCHICAD 23 maailma esmaesitlust Las Vegasest

ARCHICAD 23 - BIM koheselt
Arhitektuurne klassika taasmodelleeritud ARCHICAD-s
Arhitektuurne klassika taasmodelleeritud ARCHICAD-s
first-christian-church-detail-mudeldamine--arhitektuurne-klassika-taasmodelleeritud-archicad-s
BIM koheselt
ARCHICAD 23
Irina Viner-Usmanova Rhythmic Gymnastics Center
in the Luzhniki Complex, Moscow, Russia
CPU PRIDE | www.prideproject.pro


Projekteerimine
Taasloodud Posti ja Tala töövahendid
ARCHICAD 23 võimaldab arhitektidel projekteerida kiiremini ja luua raudbetoon, teras, puit ning komposiittaladest ja postidest täpseid konstruktsioonijooniseid ja materjalide väljavõtteid. Keerulisi poste, kaar ja kaldtalasid saab nüüd projekteerida ja dokumenteerida vastavalt graafilistele ja esitlus standarditele. Talasid ja poste saab kuvada kasutades erinevaid projitseeritud ja sümboli vaateid ning rastreid.
Vaadake ARCHICAD videokogumikku
Geisel Library, San Diego, California, USA
Geisel Library, San Diego, California, USA
William L. Pereira & Associates
Tühimikud, nissid ja süvendid
Koordineerimine
Tühimikud, nissid ja süvendid
ARCHICAD 23 pakub tühimike, nisside ja süvendite projekteerimiseks uut avade töövahendit. See võimaldab lahendada olukordi, kus horisontaalsed, vertikaalsed või kaldu avad läbivad mitmeid elemente, elementide gruppe või isegi mitmeid korruseid. Sellised avad on olulised projekti koordineerimisel, sest peavad olema dokumenteeritud nii arhitektide kui ka inseneride poolt ning on võrdselt olulised kõigi projekti osapoolte jaoks. Avasid saab intuitiivseid töövahendeid kasutades projekteerida, planeerida ja dokumenteerida ning neid võib jagada IFC standardite abil.
Vaadake ARCHICAD videokogumikku
Visualiseerimine
Ühe hiirevajutusega fotorealistlikud visualiseeringud Twinmotion abil
ARCHICAD 23 võimaldab arhitektidel kogeda reaalajas fotorealistlikku visualiseerimist läbi sujuva Twinmotion live ühenduse. Tänu Twinmotion tipptasemel visualiseerimise lahendusele on reaalajas fotorealistlike piltide loomine eriti kiire ja lihtne. Reaalajas sünkroniseerimine võimaldab arhitektidel töödelda mudelit ja teostada projekteerimise otsuseid lennult. Kõik ARCHICAD 23 litsentsi omanikud omavad tasuta õigust firma Epic Games poolt kavandatavale Twinmotion täiustatud versioonile.
Lisainformatsioon ARCHICAD - TWINMOTION ühenduse kohta
Nordre Jarlsberg Brygge project, Delta Arkitekter AS
Koostöö
Irina Viner-Usmanova Rhythmic Gymnastics Center
in the Luzhniki Complex, Moscow, Russia
CPU PRIDE | www.prideproject.pro
Koostöö
Töötage targalt mitte rohkem
Täiustatud Solibri ühendus
ARCHICAD 23 võimaldab sujuvat koodi ja ehitatavuse kontrolli igas projekteerimise etapis. Lisaprogramm võimaldades kiiremat koostööd sellega, et tuvastab ja saadab automaatselt edasi ainult ARCHICAD mudelis muudetud elemendid.
Täiustatud dRofus ühendus
ARCHICAD 23 võimaldab arhitektidel haarata ja organiseerida klientide projekteerimis vajadusi ja kasutada seda, et pakkuda projekti alternatiive. dRofus andmebaas võimaldab projekteerijatel kergesti koguda ja hallata projekteerimise reegleid ja andmeid, isegi kui töötatakse suurte ja keeruliste projektidega nagu haiglad, lennujaamad ja ülikoolid.
Rhino-Grasshopper-ARCHICAD live ühendus
Grasshopper-i uut töövahendit Deconstruct Component (lõhu komponent lahti) saab kasutada ARCHICAD elementide pinnamaterjalidest väljavõtte tegemiseks. Muutused BIM projekti tuumas uuendavad selle funktsiooni abil automaatselt kõiki lingitud projekteerimise detaile.
Vaadake ARCHICAD videokogumikku
Jõudlus
Kiirem reageerimisaeg
ARCHICAD 23 seab erilist rõhku pakkumaks katkematut töövoogu alates tarkvara käivitamisest, projekti andmete avamisest ja BIM hoonemudelis navigeerimisest. See saavutatakse tänu jõudluse optimiseerimiste, sujuvamate töövoogude ja vähendatud faili suuruste kombinatsioonile.
Vaadake ARCHICAD videokogumikku
Jõudlus
Jõudlus
Kawasaki Toshiba Building, Japan
Nikken Sekkei Ltd.
Photo: Harunori Noda [Gankosha]
www.nikken.co.jp
Produktiivsuse täiustused
# Kasutajaliidese täiustused
Shell ja Morph dialooge on lihtsustatud ning ikoonid abistavad kasutajaid sisestusväljade identifitseerimisel. Zone ja Label töövahendite Info Box paneeli on täiustatud; geomeetria ja konstruktsiooni meetodeid saab kuvada eraldi. Päikesevalguse häälestused annavad kohest tagasisidet varjude kohta samas kui Sun Study animatsiooni saab kuvada kohaldatud kuupäeva, kellaaja ja asukoha valikutega.
# Uus CineRender mootor
Uus Maxon-i poolt välja töötatud CineRender (R20) mootor võimaldab kiiremat ja puhtamat visualiseerimist samal ajal kui täiesti uuendatud sisse-ehitatud pinnamaterjalide kataloog pakub koos moderniseeritud materjalidega realistlikke peegeldusi.
# Atribuutide haldamine
Pinnad, millel puuduvab materjalid märgistatakse punase tekstuuri ikooniga; samuti võivad kasutajad sorteerida atribuute puudu olevate materjalide alusel.
# Vaate häälestamise täiustused
Vaate häälestuste nimetuses kasutatakse nüüd unikaalset identifikaatorit. Kihtide kombinatsioonide, Sule valikute, Renoveerimise filtrite, 3D stiilide ümber nimetamisel ei lähe need enam kunagi kaotsi.
# Teksti siltide noolejoonte valikud
Teksti siltide noolejooni võib nüüd paigutada täpselt sinna kuhu vaja: raamjoone või teksti ülemise/alumise rea külge; raamjoone külge üles, keskele või alla; või pikendatult ulatuma joonena kogu teksti alla.
# Rippfassaadi täiustused
Uute rippfassaadi täiustuste hulgas on erinevad valikud fikseeritud akende või lükandakende jaoks. Rippfassaadi Profiled Edge Panels elementi võib nüüd oma paneelil liigutada mistahes asukohta.
# Integreeritud tarkvaraluku aktiveerimine ja deaktiveerimine
Automaatne tarkvaravõtme aktiveerimine ja manuaalne deaktiveerimine on nüüd sujuvalt integreeritud. Kui ARCHICAD ei leia käivitudes lokaalselt või võrgust õiget tarkvaravõtit ja kui kasutaja on korrektse GSID abil ARCHICAD-i sisse loginud, siis laetakse vastav tarkvaravõti automaatselt. Tarkvaravõti on kättesaadav igal ajal Help menüüst.
Vaadake ARCHICAD videokogumikku
pdf
Pressiteade
pdf
4 leheküljeline reklaammaterjal
pdf
'BIM on tulevik' 8 leheküljeline reklaammaterjal
pdf
'BIM on produktiivsus' 8 leheküljeline reklaammaterjal
pdf
ARCHICAD 23 tutvustus
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile