3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDGraphisoft Learn
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
videokogumikud videod abi otsi
loend
viimati lisatud (uusimast vanimani)

VIDEOD (kokku 49): rc8 b moodul raudbetoontalade ja postide konstruktsiooniline tuleohutusprojekt OTSINGUABI, SUBTIITRID

Proovi ka Google otsingut: rc8 b moodul raudbetoontalade ja postide konstruktsiooniline tuleohutusprojekt, Abikeskus otsingut: rc8 b moodul raudbetoontalade ja postide konstruktsiooniline tuleohutusprojekt
eelmine12järgmine
RC8-B Moodul - Raudbetoontalade ja postide konstruktsiooniline tuleohutusprojekt
1 aasta tagasi · vaatamisi 516
Raudbetoon postide ja -talade tuleohutus projekti saab teostada tarkvaras vastavalt Eurocode 2, SIA 262 ja NTC projekteerimise standardite juhistele RC8-B mooduli olemasolul. Tarkvara analüüsib temperatuuri jaotust ristlõikes, arvutab piki- ja nihkesarruse temperatuuri, samuti võtab arvesse kahjustatud betoonikihtide lõhenemist.

Nõuded/soovitused 

raudbetoondetailide tuleohutuse projekteerimine põhineb tavapärasel raudbetoonkonstruktsioonil, seega on RC2 moodul RC8-B mooduli kasutamise eelduseks
Täitke Archicad-i mudelid kiiresti väliste konsultantide infoga
2 aastat tagasi · vaatamisi 4982
Olge esimeste seas, kes uurib keerukate projektide kohta andmeid vahetades uusi viise, kuidas konsultantidega tõhusalt koostööd teha. Värskenda atribuute – nüüd on saadaval tehnoloogia eelvaatena – võimaldab teil täita oma mudeli konsultandi andmetega, kaotamata seejuures võimalust seda muuta. Archicad aitab säästa aega ja vähendada vigu, värskendades samaaegselt peafaili ja hotlinki moodulite atribuutide väärtusi. Pole vaja neid hotlinki mooduleid ükshaaval avada ja muuta!

Lisateavet Archicad 25 värskenduse 2 kohta leiate Graphisofti kogukonnaportaalist: https://community.graphisoft.com/t5/Let-s-get-started/Archicad-Keeps-Getting-Better-Archicad-25-Update-2/ta-p/308009
Archicad 25 täienduse täielik õpetus – omas tempos treeningvideod (umbes 1,5 tundi): https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/27525  
 
Archicad pakub nüüd uusi viise konsultantidega koostöö tõhustamiseks, värskendades omadusi hotlinki moodulites – saadaval tehnoloogia eelvaatena. Selles videos kasutame näitena keerulist kaksiktorni projekti, millel on samad üldised põrandad nii A- kui ka B-tornides. Vaadake ja õppige, kuidas funktsioon Update Properties võimaldab teil oma mudelit konsultantidelt saadud teabega tõhusalt täita – olenemata sellest, kas nad kuuluvad peafaili või hotlinki moodulitesse. Korduvate korruste puhul linkime peafailiga välised kiirlingimoodulid, et saada kiiresti soovitud tulemus. Lisaks on koostatud interaktiivse elemendi ajakava ja kasutame seda vaheseinte üldhinnangute väärtuste andmevahetuseks. Väliste konsultantide määratud väärtused on nüüd redigeeritavad, kui lubate "Property Update in Hotlink Modules" ja "Export Property Values from Schedule" – te ei pea neid enam eraldi avama ja muutma.
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM X6 (7DOF) uus 7 vabadusastmega tala element
2 aastat tagasi · vaatamisi 1070
7 vabadusastme moodul pakub joonelementidele täiendavat tüüpi peale juba olemasoleva ribi, sõrestiku ja 6DOF talaelemendi. 7DOF-i elemendil on samuti 3 pöörlevat ja 3 translatsioonivabadust nagu traditsioonilisel 6DOF -elemendil, kuid oma 7. vabadusastmega suudab see kaaluda väänduvat efekti ja bi-momenti väände sisemise jõu esitusena.
 
Piiratud väändumine võib oluliselt mõjutada pingejaotust õhukese seinaga talades ja postides -tavaliselt terasest osades-, mida tuleks projekteerimisel arvesse võtta.
 
Kõverdumine on oluline ka siis, kui konstruktsiooni osad on külgsuunalise väändumise suhtes tundlikud. Stabiilsusvigade režiime, näiteks väände-, külgsuunalisi või interaktsioonirežiime saab hinnata ainult 7DOF-i lõpliku elemendi abil.
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM X6 uued omadused - II osa
2 aastat tagasi · vaatamisi 1526
AxisVM X6 debüteeris üle 40 uue täiustusega, sealhulgas olemasolevate moodulite uued omadused, mitu kvaliteedi täiustust ja 3 uhiuut moodulit. See video on AxisVM X6 uute omaduste tutvustamise teine osa.
 
Selles videos käsitletud omadused:
-Uued lõigete tüübid
-Ekstsentrilised talad
-Ekstsentrilised koormused
-Winkler-Pasternak liin ja pindade toed
-Kohandatud reeglid koormuse kombinatsiooni genereerimiseks
-Tulemuste visualiseerimise täiustused
-Poolautomaatne kriitilise kombinatsiooni genereerimine
-Lõhenemise tulemused arvutatud sarrustele (RC1 moodul)
-Tabel kindla koguse sarrustamiseks (RC1 moodul)
-Arvutustulemuste raport betoonpostide jaoks (RC2 moodul)
-Betoonseinte lõikekontroll (RC5 moodul)
-Nõutav tugevusarvutus trapetsikujuliste terasaluste jaoks (RC1 moodul)
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM - Veebinarid
2 aastat tagasi · vaatamisi 1781
AxisVM X6 debüteeris üle 40 uue täiustusega, sealhulgas olemasolevate moodulite uued funktsioonid, mitu kvaliteedi täiustust ja 3 uhiuut moodulit. See video on esimene osa AxisVM X6 uute omaduste tutvustamisest.
 
Selles videos käsitletud omadused:
-Nutikas käsu- ja otsingurida
-spetsiaalne akende paigutus
-koormuste jagamine korruste või konstruktsiooni telgede kaupa eraldi koormuste olukordadesse
-Peenhäälestavad graafilised sümbolid
-Filtrid ja osad spetsiaalsete domeenide jaoks
-Konstruktsiooni teljestiku kopeerimine
-Koormuspaneeli läbipaistvuse seadmine
Video kuulub videokogumikku:
Kuidas kasutada Archicad-i sisseehitatud Survey Point-i
2 aastat tagasi · vaatamisi 21457
Iga BIM projekti koostöö algab sellega, et veenduda projekti õiges kohas paiknemisega. Archicad võimaldab mudeli põhist avatud töövoogu projekti osaliste vahel kes kasutavad erinevaid rakendusi. Kõrvaldage koostöö ebakõlad ja lihtsustage oma töövooge Native Archicad Survey Point abil. 
 

"Selles videos näidatakse kuidas veenduda, et projekt paikneb korrektselt Archicad-i sisseehitatud töövahenditega.
 
Uus sisseehitatud töövahend Native Survey Point on lahutamatu Archicad projekti osa. 
Survey Point-i saab näidata või peita ja selle seadetele ligi pääseda spetsiaalse tööriista abil tavapärasel tööriistaribal või Project Preferences menüüs. 
 
Survey point on nähtav ainult ekraanil — ta ei ilmu nähtavale prinditud formaadis ja teda saab lihtsalt ümberpaigutada. Suumimise ajal sümboli suurus jääb samaks. Lülitage koordinaadid sisse, et neid näidata seoses projekti nullpunktiga. Asukoha häälestustele pääsete kiiresti ligi tööriistaribalt. Sealt saate lisada ka georeferentsuse parameetreid IFC informatsiooni jaoks.
 
Teil on võimalik projekt paigutada ka reaalsetesse maailma koordinaatidesse. Project Origin seatakse kokku lepitud projekti baaspunkti. Kasutage Tracker-t sisestades idapikkuse ja põhjalaiuse väärtused Survey Point ümberpaigutamiseks ette antud punkti andmete järgi. Koordinaadid uuenevad automaatselt asukoha häälestustes.
 
Uus on ka Survey Coordinate objekti graafiline sümbol, et kuvada koordinaate mistahes punkti kohta plaanidel vastavuses Survey Point-ga või kolm teist referentspunkti valikut. Nende objektide koordinaatide punkte saab esitada ka andmetabelite nimekirjades.
 
Joondage sissetulevad DXF või DWG joonised Survey Point-ga aktiveerides vastava valikukasti attach XREF või Merge dialoogides impordi ajal. 
Kiirsideme moodulid — Archicad või IFC — valige Survey Point valik Project Origin asemel, et joondada imporditud moodul peafailiga. 
Kui eksportida IFC või DWG faili, siis kasutage spatsiaalseid valikuid tarnslaatoris, et sobitada eksporditud faili nullpunkt kas Project Origin või Survey Point valikuga."
Video kuulub videokogumikku:
Uus ebatäiuslikkuse moodul AxisVM X6-s (IMP)
2 aastat tagasi · vaatamisi 226
Uus ebatäiuslikkuse moodul võimaldab rakendada konstruktsiooni ebatäiuslike kujunditena eelnevalt arvutatud painutuskujusid. Ebatäiuslike kujunditena rakendatavaid painutuskujusid saab korraldada ebatäiuslikkuse rühmadesse, kus kõik ebatäiuslikud kujundid on ühendatud üheks (või mitmeks) geomeetriliseks ebatäiuslikkuseks ning kus saab iga ebatäiusliku kuju jaoks eraldi määrata amplituudid ja suunad. 
 
Ebatäiuslikke rühmi käsitletakse koormusrühma tasemel, mis tähendab, et neid saab kombineerida tavaliste koormusrühmadega. Ebatäiuslikku kuju peetakse konstruktsiooni esialgseks kujuks ja kõik ebatäiuslikkusest tulenevad kõrvalmõjud kaasatakse mittelineaarse analüüsi tulemustesse.
Video kuulub videokogumikku:
Uus arvutusliku voolavuse dünaamika moodul AxisVM X6-s (CFD)
2 aastat tagasi · vaatamisi 160
Projekteerimise koodid/standardid annavad juhiseid tuule rõhutegurite lisamiseks ainult korrapärase geomeetriaga konstruktsioonide jaoks.
 
Keerukamate või liitkonstruktsioonide puhul ei ole need meetodid rakendatavad ning rõhukoefitsiendid tuleb määrata individuaalselt voolavuse dünaamika simulatsiooni (CFD modelleerimine) või tuuletunneli testiga. CFD -moodul võimaldab neid tulemusi AxisVM-i importida.
 
CFD moodul on üldine liides, mis võimaldab määratleda rõhke, mis tekivad domeenide või koormuspaneelide kaudu voolavatest ainetest.
Video kuulub videokogumikku:
IMP moodul - Geomeetrilised ebatäiused põhinedes paindunud kujunditel
2 aastat tagasi · vaatamisi 766
Konstruktsiooni analüüs viiakse tavaliselt läbi idealiseeritud, geomeetriliselt täiusliku mudeli alusel. Kuid tegelikkuses on ka konstruktsiooni, materjalide ja koormuspositsioonide geomeetria ebatäiuslik kallete, jääkpingete, koormuste ekstsentrilisuse tõttu. AxisVM-i IMP moodul võimaldab kasutajatel arvestada selliste geomeetriliste puudustega, mida saab tekitada nihkerežiimi kujundite skaleerimise ja seejärel üksteise peale asetamise teel. Ebatäiuslikkuse mõju saab arvesse võtta koormuse kombinatsiooni geomeetriliselt mittelineaarse analüüsi abil, mis hõlmab ebatäiuslikkuse tüüpi koormusjuhtumeid.
Video kuulub videokogumikku:
7DOF moodul - tala element koos 7 vabadusastmega
2 aastat tagasi · vaatamisi 833
See moodul pakub võimalust määrata 7 vabadusastmega talasid. Täiendav, 7. DOF kujutab ristlõike väändumist. Varda ümmargune ristlõige või ümmargune õõnesprofiil jääb ühtlase keerdumise tagajärjel tasapinnale, kuid kõik teised lõiketüübid võivad ristlõikes väänduda.
Kõverdumine toimub siis, kui elemendi keerdumine põhjustab ristlõigete moonutamist tasapinnast väljapoole elementide pikitelje suunda. Kui tasapinnalist moonutust piiratakse või seda hoitakse ära, tekivad elemendis pikipinged ja -pinged. Kumerdumist võib piirata tugi või kontsentreeritud pöördemoment.

Piiratud väändumine võib oluliselt mõjutada pingejaotust õhukese seinaga talades ja postides, mida tuleks projekteerimisel arvestada. Kõverdumine on oluline ka siis, kui konstruktsiooni osad on külgsuunalise väändumise suhtes tundlikud.
Video kuulub videokogumikku:
CFD moodul - arvutusliku voolavuse dünaamika liides
2 aastat tagasi · vaatamisi 887
Projekteerimise koodid/standardid annavad juhiseid tuule rõhutegurite lisamiseks ainult korrapärase geomeetriaga konstruktsioonide jaoks. Keerukamate või liitkonstruktsioonide puhul ei ole need meetodid rakendatavad ning rõhukoefitsiendid tuleb määrata individuaalselt voolava dünaamika simulatsiooni (CFD modelleerimine) või tuuletunneli testi abil. CFD  moodul võimaldab neid tulemusi AxisVM-i importida.
 
CFD moodul on üldine liides, mis võimaldab määratleda rõhke, mis tekivad domeenide või koormuspaneelide kaudu voolavatest ainetest.
Video kuulub videokogumikku:
RC6 moodul - pinge deformatsiooni analüüs raudbetoon ristlõigetele
3 aastat tagasi · vaatamisi 724
Selles õppejuhendis tutvustatakse uue RC6 mooduli põhiomadusi kraanarajaga kokkupandava raudbetoonhalli kaudu. See moodul on ette nähtud raudbetoonprofiilide pinge-deformatsioonianalüüsiks vastavalt Eurocode ja SIA koodidele. See võib arvesse võtta rakendatud sarrustust, betooni ja sarruste mittelineaarset käitumist, samuti betooni pragunemist.
 
Betooni ja armatuuri pinge-deformatsiooni olekut saab kasutada konstruktsiooni kontrollimiseks erinevates kasutatavuse piirangutes. Pingevahemikke saab RC6 abil arvutada ka väsimuse kontrollimiseks. Lisaks võib moodul aidata visualiseerida pinge-deformatsiooni olekut ka lõpp-piiri korral, pärast ristlõike kujundamist RC2 mooduliga.
Video kuulub videokogumikku:
Koostalitlusvõime põhineb IFC-l ja SAF-l
3 aastat tagasi · vaatamisi 419
AxisVM pakub mitmesuguseid liideseid andmete importimiseks või eksportimiseks teiste rakendustega:
 
1. IFC-põhine eksport või import
2. SAF-põhine eksport või import
3. Otsesed liidesed teatud tarkvaradele, nt: Tekla Structures, Revit, Allplan
 
See video näitab IFC ja SAF moodulite võimalusi.
Video kuulub videokogumikku:
SAF (Structural Analysis File) moodul - Exceli põhine kahesuunaline andmete ühendus
3 aastat tagasi · vaatamisi 1415
SAF (Structural Analysis File) moodul toetab Exceli - põhist failivormingut, mis võimaldab konstruktsioonianalüüsi mudelite andmevahetust teiste seda protokolli rakendavate tarkvaratoodetega. See on mudeli geomeetria, konstruktsiooni ja koormusomaduste standardiseeritud arvutustabelite komplekt, mida saab vaadata ja/või muuta Exceli abil. SAF-i toetavad Archicad, AllPlan, SCIA ja RISA-3D ning muud tooted.
Video kuulub videokogumikku:
FFA moodul - Sammudest tekitatud vibratsioonide (FOOTFALL) analüüs
3 aastat tagasi · vaatamisi 352
Tänapäeval on hoonete ja sildade kulutõhusus ja kokkupaneku lihtsus muutunud üha olulisemaks. Selle võimalik tagajärg on selle kaalu märkimisväärne vähenemine. Liikuva massi dünaamiline mõju on tavaliselt kergemate hoonete puhul suurem. Selle nähtuse tõttu võib hoonete kasutuskõlblikkust märkimisväärselt piirata hämmastavalt suurte kiirenduste tõttu. Suurte kiirenduste piiramiseks on vältimatu kontrollida vibratsiooni kasutatavuse piirangut, mille puhul on sammude analüüs kaasaegne lähenemisviis. AxisVM tarkvarasse on rakendatud vastav protseduur.
Video kuulub videokogumikku:
SD8 moodul - Teraskonstruktsioonide tulepüsivus
3 aastat tagasi · vaatamisi 334
Teraskonstruktsioonide tulekindluse projekt on saadaval SD8 moodulis. Projekteerimisarvutuses võetakse arvesse terase materjali tugevuse ja jäikuse vähenemist kõrgemal temperatuuril, mis muudab teraskonstruktsioonid tulekahju stabiilsushäirete suhtes väga tundlikuks. Kriitiline temperatuur, mis on üks olulisi parameetreid paisuva katte paksuse valimisel, on samuti projekteerimisarvutuse tulemus. Tuleefekti annavad standardiseeritud ettekirjutavad, parameetrilised või kasutaja määratud tulekõverad (arvestades simulatsiooni või tulekatsete tulemusi). Terase temperatuur arvutatakse automaatselt suletud valemi või kahemõõtmelise soojusjuhtivuse probleemi lahenduse abil. Terase temperatuuri arvutamisel võetakse arvesse passiivse tulekaitsematerjali mõju elemendile.
Video kuulub videokogumikku:
TD8 moodul - Puitkonstruktsioonide tulepüsivus
3 aastat tagasi · vaatamisi 221
Selle mooduli abil saab analüüsida tulekahjus olevate puitkonstruktsioonide töökindlust. Moodul rakendab nn liikmeanalüüsi, mis on inseneripraktikas kõige levinum lähenemisviis. Sel juhul ei ole vaja kogu konstruktsiooni keerukat analüüsi ja see ei nõua mittelineaarset numbrilist mudelit ega aeganõudvat mittelineaarset staatilist analüüsi. Analüüs põhineb tavapärasel kontrollimisel (vt TD1 moodul), mis viiakse läbi normaaltemperatuuril, kuid täiendab seda tulekahju põhiste kontrollidega, seega on TD1 moodul TD8 kasutamise eeltingimus.
Video kuulub videokogumikku:
RC5 moodul - Raudbetooniseinte ja südamike projekteerimine
3 aastat tagasi · vaatamisi 1130
Raudbetoonist seinad ja südamikud on oma funktsiooni tõttu üldiselt aksiaalsete ja nihkejõudude ning painutus- ja väändemomentide all, nimelt tagavad kogu hoone külgjäikuse ja kannavad plaatidele gravitatsioonikoormust. Kasutades RC5 moodulit, saab tugevdada sarrustatud südamikke ja seinu ning südamike/seinte konstruktsiooni mõjutada paindemomentide ning nihke- ja aksiaalsete jõududega.
Video kuulub videokogumikku:
MD1 moodul - kiviseinte projekteerimine
3 aastat tagasi · vaatamisi 1167
Kiviseinte konstruktsioonid on kõige levinum ehitustüüp, kuid nende projekteerimisega kaasnevad sageli raskused ebakindluse ja modelleerimisprobleemide tõttu. Tarkvara AxisVM pakub praktilist abi, automatiseerides inseneripraktikas kõige tavalisemaid projekteerimiskontrolle. Kompleksses moodulis on kogu projekteerimisprotsess täielikult kaetud, pakkudes interaktiivset ja lihtsat tööprotsessi ning kiiret dokumentatsiooni võimalust.
Video kuulub videokogumikku:
RC6 moodul - Pinge-deformatsiooni analüüs sarrustatud betoonristlõigetele
3 aastat tagasi · vaatamisi 613
Kasutuspiirangu oleku projekteerimisel või eel-/järelpingestatud konstruktsioonielementide puhul tuleb betooni kokkusurumispingeid piirata. Lisaks peavad paljudel juhtudel olema teada betooni või sarruse pinged ja pinged (nt pragude laiuse arvutamine, väsimusanalüüs). RC6 mooduliga saab raudbetoonist talade ja sammaste pinge-deformatsiooni analüüsi teha, võttes arvesse staatilisest analüüsist saadud või kasutaja antud paindemomente (My, Mz) ja aksiaalset jõudu (Nx). Analüüs arvestab lõigu pragunemist ning betooni ja terase mittelineaarset käitumist.
Video kuulub videokogumikku:
ARCHICAD Nipp - Häälestuste ülekandmine talade või postide vahel
3 aastat tagasi · vaatamisi 724
Kasutage kas parameetrite üleskorjamist pipetiga või süstimist talade/postide elementide või nende segmentide vahel. Alternatiivselt nagu rippfassaad kasutage kontekstmenüüd, et teostada copy/paste segmendi tasemel häälestustele talade/postide elementide või sama tala või posti segmentide vahel.
ARCHICAD Nipp - Häälestuste ülekandmine rippfassaadides
3 aastat tagasi · vaatamisi 809
Erinevad viisid rippfassaadide häälestuste ülekandmiseks. Parameetrite võtmine/süstimine ja lemmikuteks salvestamine töötab iga elemendiga ja  Copy/Paste toimib kontekstmenüüs  rippfassaadi komponentidele ja talade/postide segmentidele.
Tõmbejõud domeenidele postide tõttu
4 aastat tagasi · vaatamisi 357
AxisVM X5-R3 uued omadused: Tõmbejõud domeenidele postide tõttu
Video kuulub videokogumikku:
Läbisurumise jõu arvutamine postide korral plaadi nihkejõudude integreerimise teel.
4 aastat tagasi · vaatamisi 450
AxisVM X5-R3 uus funktsioon: Läbisurumise jõu arvutamine postide korral plaadi nihkejõudude integreerimise teel. 

Kasutamine on õigustatud keeruliste projekteerimisjuhtumite puhul nt. kui sein asub ülemisel korrusel otse posti kohal või kõrge intensiivsusega koormused asuvad posti kontuuri lähedal.
Video kuulub videokogumikku:
ARCHICAD 23 - Mitme segmendiliste postide loomine
4 aastat tagasi · vaatamisi 11554
ARCHICAD 23 - Mitme segmendiliste postide loomine
Video kuulub videokogumikku:
ARCHICAD 23 - BIM koheselt!
4 aastat tagasi · vaatamisi 31797
ARCHICAD 23 võimaldab arhitektidel mudeldada kiiremini ja luua täpseid konstruktsiooni detaile ja mahtude loendeid raudbetooni, keerukate terasprofiilide, puitkonstruktsioonide, komposiittalade ja postide kohta. Nüüd saab mudeldada veelgi keerukamaid poste, kõveraid ja kaarjaid talasid ning moodustada projektdokumentatsiooni, misa vastab nõutud graafika ja vormistamise standarditele. Talasid ja poste saab kuvada kasutades erinevaid projektsiooni, vaate ja katterastri põhiseid rastreid.

AUTORID: Irina Viner-Usmanova Rhythmic Gymnastics Center in the Luzhniki Complex, Moscow, Russia
CPU PRIDE | www.prideproject.pro
Tõukamise analüüs AxisVM-ga
5 aastat tagasi · vaatamisi 982
AxisVM-i SE2 moodul pakub kasutajale võimalust teostada tõukamisanalüüsi konstantse raskuskoormuse ja monotoonselt kasvavate horisontaalsete koormuste tingimustes. Pärast seismiliste parameetrite määratlemist arvutab tarkvara välja ADRS-spektri ja sihtnihke. Plastsed hinged on kontrollitud deformatsiooni osas. AxisVM pakub erinevaid võimalusi uuritava konstruktsiooni mittelineaarse käitumise iseloomustamiseks, kasutades nt. mittelineaarseid materjale ja kontsentreeritud plastseid hingi.
Video kuulub videokogumikku:
Profiili informatsiooni kasutamine SMC informatsiooni väljavõtetes
5 aastat tagasi · vaatamisi 2067
Lühivideo tutvustab, kuidas kasutada profiili informatsiooni, et tuua välja spetsiifiliste postide mahud Solibri Model Checker-s.
Video kuulub videokogumikku:
ARCHICAD 22 - BIM Inside  Out - Fassaadi disainimise kontseptsioon
5 aastat tagasi · vaatamisi 17279
ARCHICAD'i taasloodud Fassaadide disainimise töövoog võimaldab arhitektidel projekteerida ja üksikasjalikult välja töötada hierarhilisi rippfassaadide süsteeme kasutades moodul mustreid. Projekteerimine toimub loomuliku graafilise sisestamise abil kõige loomulikumas projekteerimise keskkonnas 3D või 2D vaadetes. Samal ajal kindlustab ARCHICAD, et rippfassaadi süsteem on konstruktsiooniliselt korrektne ja järgib kõiki kohalikke dokumenteerimise ja materjalide väljavõtete nõudeid.

Video tiitrid:
1. Vörösmarty ter 1, Budapest, Ungari
Arhitekt: György Fazakas, Konsultant arhitekt: Jean Paul Viguier
2. Darmstadtium, Wissenschafts- und Kongresszentrum Darmstadt, Saksamaa Arhitektid: fs-architekten Paul Schröder Architekt BDA and Chalabi architects & partners - Foto: Claus Graubner (c)
3. Multifunctional dwelling complex on Mosfilmovskaya street, Moskva, Venemaa Sergey Skuratov Architects | www.skuratov-arch.ru
4. Cairns Family Health and Bioscience Research Complex, Kanada architectsAlliance - www.architectsalliance.com Photo (c) Ben Rahn / A-Frame 5. Bradford College, UK, Bond Bryan Architects www.bondbryan.com
6. University Library, Freiburg, Saksamaa - DEGELO ARCHITEKTEN - www.degelo.net
Foto (c) Barbara Bühler
AxisVM X4 - Sarrus - IFC eksport
5 aastat tagasi · vaatamisi 1565
AxisVM X4-s on võimalik eksportida postide, talade, seinte ja plaatide sarrusi, nii et kogu raudbetoonkonstruktsioon tekib IFC-failidesse. See võimaldab pärast sõlmühenduste loomist sarrusplaani hõlpsasti koostada ArchiCAD-s, Teklas, Revit-s, AutoDesk ADT-s või Nemetschek Allplan-s. Ekspordimisel on saadaval erinevad valikud: klambrid, sammud, sarrusvardad arvutatakse automaatselt vastavalt standardile.
Video kuulub videokogumikku:
Oscar Niemeyer - Itamarati palee – Klassika taasmudelleeritud ARCHICAD-s
6 aastat tagasi · vaatamisi 2628
Itamarati palee on tuntud kui ka kaarte palee, milles on Brasiilia Välissuhete ministeeriumi peakontor. Ta paikneb pealinnas Brasilia. Hoone kujundas arhitekt Oscar Niemeyer 1962. aastal. Esimesel korrusel paiknev tohutu 220-ruutmeetrise suurusega põhisaal on postide vaba ja sisaldab ikoonilist 2,3-meetri laiust ilma käsipuuta spiraaltreppi.

Video kuulub videokogumikku:
ARCHICAD 19 uued omadused - Andmetabelid - Postide kattekihtide (Column Veneers) pindade (Skin Areas) listimine
8 aastat tagasi · vaatamisi 4502
See video tutvustab Teile, kuidas arvutatakse kattekihi pindala (Veneer Skin Area) erinevat tüüpi posti (Column) elementidele.
Video kuulub videokogumikku:
eelmine12järgmine
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile