3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Archicad

Archicad 27AI VisualizerDesign CheckerRedshiftAlgoritmiline disainLisad
Archicad Subscription (rent)HinnapakkumineKURSUSEDÕppevideod
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
Archicad 27
Teie parim projekteerimise valik
Tehnoloogia tutvustus Projekteerimine Visualiseerimine Koostöö Dokumenteerimine Versioonide võrdlus
Archicad
Parim projekteerimise valik
Tutvuge meie 2023. aasta tootesarja uute funktsioonidega ja pange tähele, et kommertsversioonid on saadaval sügisel. Seni on teid kutsutud registreeruma tehnoloogia eelvaateprogrammis ja testima värskeimaid uuendusi.
Mis on uut?
Mis on uut
Vaadake seda videot, et saada lisateavet Graphisofti 2023. aasta tootevaliku tipphetkede kohta - Archicad 27, DDScad 19, BIMcloud, BIMx - valdkonna juhtivad hoonete disainilahendused on "Teie parim projekteerimise valik".
Toote uuendused
Toote uuendused
Vaadake seda videot, et saada põhjalik ülevaade 2023. aasta Graphisofti toodete valikust – Archicad 27, DDScad 19, BIMcloud, BIMx – valdkonna juhtivad hoonete disainilahendused on "Teie parim projekteerimise valik".
Tellige Archicad Subscription
Kuigi Graphisofti alalised tarkvaralitsentsid on siin, et jääda, vaadake meie uusimaid Archicad Subscription pakkumisi, et saada lisateavet eksklusiivsete tööriistade, koolituse, toe ja teenuste kohta:

Pidev kokkuhoid lukustatud soodushindade läbi.
Madalam eelinvesteering teie Archicad Subscription tellimuse kehtimise ajal.
Sujuvad tarkvaravärskendused uuendustele kiiremaks juurdepääsuks.
Graphisoft Learn veebikursuste ja koolituste allahindlused.
Juurdepääs tehnilisele toele kohalikus keeles.
Eksklusiivsed tootlikkuse tööriistad, mis kiirendavad teie töövooge.

Archicad Collaborate
Archicad  +  BIMcloud  +  BIMx
Kui olete oodanud oma Archicadi litsentsi uuendamisega rohkem kui 12 kuud, jääte ilma olulistest uuendustest, mis võiksid teie ettevõtte tootlikkust ja kasumlikkust tõsta:
Lugege lähemalt
Archicad Collaborate
Vaadake lisateavet eksklusiivsete tootlikkuse tööriistade, tasuta salvestusruumi, tehnilise toe, hädaabilitsentside ja tellimusega kaasas olevate õppeprogrammide kohta.

Archicad Design Checker
Archicad  +  Solibri
Kui teil on juba Archicad 26 Update 2 või uuem Archicad subscription tellimus, vaadake Archicad Design Checker-t ja hankige Solibri Inside tasuta 30-päevane prooviperiood.
Lugege lähemalt
Archicad Design Checker
Vaadake lisateavet Solibri Inside'i kohandatud reeglipõhiste kontrollide kohta.
Projekteerimine
Avastage projekteerimisvõimalusi lihtsal viisil ja kulutage vähem aega projektijuhtimisele – Archicad 27 aitab teie meeskonnal püsida organiseerituna ja muuta faile sujuvamaks isegi siis, kui projektide suurus ja keerukus aina kasvab.
Intelligentne jälgija
Uue intelligentse Archicad Trackeriga on olulised matemaatikafunktsioonid alati teie käeulatuses. Arendage oma kujundusideid kiiremini ja ilma välist kalkulaatorit kasutamata – korrutage, jagage, lisage või lahutage funktsioone otse Trackerist.
Intelligentne jälgija
Kiire modelleerimine kaugusjuhistega
Paigutage oma mudelielemendid põrandaplaanile kiiresti ja mugavamalt. Distance Guides pakub kauaoodatud uuenduslikku võimalust – paigutage ehituselemente aktiivselt tänu mõõtmete numbrilise ja graafilise sisendi intuitiivsele kasutamisele.
Kiire modelleerimine kaugusjuhistega
Integreeritud projekteerimisevalikud
Uue Archicad 27 Design Options lahenduse abil leiate kiiremini parima disainialternatiiv. Hinnake ja jagage disainialternatiive kiiresti ja tõhusalt tänu optimeeritud töövoole, mis on pühendatud arenevatele disainivariatsioonidele – olenemata projekti suurusest või ulatusest.
Integreeritud projekteerimisevalikud
Täiustatud otsing
Leidke sekunditega, mida vajate! Laiendatud otsinguvõimalused kiirendavad pikkade loenditega töötamist, sealhulgas vaated, graafiliste omahäälestuste kombinatsioonid ja reeglid, teegi tekstuurid, paigutused ja joonised.
Täiustatud otsing
Graafilise omahäälestuste organiseerimine
Vabastage graafiliste omahäälestuste kogu potentsiaal – hallake reegleid ja kombinatsioone kiiremini ja hõlpsamini tänu paremale korraldusele ja uuele otsingufunktsioonile.
Graafilise omahäälestuste organiseerimine
Kaasaegne GDL redaktor
Ükskõik, kas loote oma parameetrilisi objekte või arendate kommertsobjektide teeke, teile meeldib uus GDL redaktor! Parem navigeerimine tänu süntaksi esiletõstmistele, käskude redigeerimise otseteedele ja lõpuks – kuid mitte vähemtähtsana – tumedale režiimile, et vähendada silmade pinget.
Kaasaegne GDL redaktor
Täiustatud projektijuhtimine
Püsige organiseeritud ja töötage tõhusamalt tänu laiendatud võimalustele rohkemate atribuutide tüüpide jaoks, kiirematele töövoogudele ja suuremale järjepidevusele.
Täiustatud projektijuhtimine
Visualiseerimine
Edastage mõjuvaid visualiseeringuid kiiresti ja lihtsalt tänu professionaalsetele kasutusvalmis lahendustele ja sujuvatele ühendustele muude professionaalsete arhitektuuriliste visualiseerimislahendustega – teie valikuvabadus.
Sujuv Archicad – Enscape ühendus
Uuendatud Archicad – Enscape ühendusega saate reaalajas visualiseerida mugavamalt:
 • Kaardistage mis tahes Archicad-i objekt mis tahes suure potentsiaaliga Enscape'i varaga, et kasutada mõlema maailma parimaid omadusi
 • Enscape on varsti saadaval ka macOS-i platvormile
 • Saadaval ainult Subscription-, Forward- ja SSA-kasutajatele
Archicad – Enscape ühendus
AR- ja VR-ühendus
Kaasake oma kliente tõhusa AR/VR-disaini kogemusega, et sisseostmine oleks kiirem. Archicad-i natiivne tugi tööstusstandardite FBX-failide importimiseks ja eksportimiseks liitreaalsuse (AR) ja virtuaalreaalsuse (VR) rakendustesse muudab selle lihtsaks.
AR- ja VR-ühendus
Open Rendering töövoog
Valige oma eelistatud visualiseerimislahendus ja avaldage oma klientidele muljet mõjuvate piltide ja videotega. Archicad pakub mitmekülgseid ja paindlikke tööriistakomplekte professionaalseks arhitektuuriliseks visualiseerimiseks tänu valikuvabadusele kasutada teisi professionaalseid visualiseerimislahendusi, nagu Enscape, Twinmotion, Lumion, Nvidia Omniverse, 5D Render, Cinema4D ja palju muud.
Open Rendering töövoog
Koostöö
Tehke koostööd projekteerimismeeskondadega, kes kasutavad OPEN BIM-i, et rakendada paindlikke, intuitiivseid ja tööstusharu juhtivaid multidistsiplinaarseid projekteerimistöövooge koos tehnosüteemi projekteerijatega ja ehitusinseneridega.
Valdkonna standardne sertifikaat
Nautige uue taseme OPEN BIM-i koostööd IFC4-ga! Archicad 27 on varustatud IFC4 faili impordi ja ekspordi sertifikaadiga, mille on välja andnud rahvusvaheline buildingSMART organisatsioon. See tagab järjepidevuse ja tõhususe andmevahetuses valdkondade ja muude lahenduste vahel.
Valdkonna standardne sertifikaat
Tõhus muudatuste juhtimine
Püsige kursis viimaste disainimuudatustega tänu mudelite võrdlemise tööriistale, mis on välja töötatud ulatuslike muudatuste haldamise nõuetega multidistsiplinaarsetele disainimeeskondadele. Uus dialoog kuvab põhjaliku ja üksikasjaliku muudatuste loendi.
Tõhus muudatuste juhtimine
"Ühe klikiga" analüütilise mudeli eksport
Konstruktsiooni analüütiliste mudelite vahetamine ei saa olla lihtsam! Kasutage avatud konstruktsiooni analüüsi faili (SAF) vormingut arhitektuurse projekti analüütilise mudeli eksportimiseks rakenduses Archicad 27 ja saatke see otse konstruktsiooni analüütilistele lahendustele (nt SCIA või RISA). Piisab ühest klikist!
Analüütilise mudeli eksport
Konstruktsiooni töövoo täiustused
Täpsustage oma konstruktsiooni analüütilist mudelit täpsete arvutuste jaoks! Archicad 27 võimaldab arhitektidel koos ehitusinseneridega projekteerimise töövoogu sujuvamaks muuta. Uus käsitsi reguleerimise funktsioon aitab saavutada keerukate projektide puhul pidevat konstruktsiooni analüütilist mudelit ning võimaldab mõlemal meeskonnal vähendada ebakõlasid ja kiirendada projekteerimisalast koostööd.
Konstruktsiooni töövoo täiustused
Uuenenud MEP Modeler
Andke oma tehnosüsteemide projekteerimise töövoole hoogu! Graphisoft MEP Modeler 2.0 on siin koos täiustatud projekteerimistehnoloogia ja uuendatud kasutajaliidesega. Ühendage oma Archicad BIM-projekt eelistatud MEP-i projekteerimise arvutusega, mida tehnosüsteemide insenerid kasutavad, et aidata neil oma tööle keskenduda.
MEP Modeller
RFA ja RVT geomeetriavahetus rakendusega Revit 2024
Nautige sujuvat koostööd Archicad 27 ja Revit 2024 vahel!
 • Vahetage kahe rakenduse vahel mudeli geomeetriat, kasutades RVT-failivormingut
 • Importige RFA-põhised perekonnad otse Archicad-i, et neid GDL-objektidena kasutada
RFA ja RVT geomeetriavahetus
IFC mudelivahetus Archicad-ga Revit 2024 jaoks
Parandage oma IFC-põhist mudelikoostööd Revit 2024 kasutajatega! IFC mudelivahetuse tööriist Revit 2024 jaoks optimeerib Reviti mudeleid Archicad 27 kasutajatega vahetamiseks.
IFC mudelivahetus
Dokumenteerimine
Keskenduge oma projektidele, mitte paberimajandusele! Dokumenteerige täpsed ajakavad ja elementide loendid täiustatud visuaalse välimuse ja vorminguga, teades, et isegi viimastel minutitel tehtud kujunduse muudatused kajastuvad automaatselt kõigis dokumentatsioonikomplektides.
Interaktiivsete andmetabelite vormindamine
Avaldage oma projekti arvutused, loendid ja ajakavad vajaliku vormingu ja visuaalse välimusega otse Archicad'st! Interaktiivsete elementide ajakava võimaldab teil BIM-projektist õigeid andmeid eraldada ja loetleda. Nüüd on interaktiivseid andmetabeleid täiustatud vormindamisvõimalustega ja need pakuvad suuremat kontrolli teie aruannete visuaalse välimuse üle.
Interaktiivsed andmetabelid
Archicad 27 ja vanemate versioonide võrdlus
Archicad 20 või vanem Archicad 21-23 Archicad 24-26
Kui teil on Archicad 20 või varasem, jääte ilma:
Projekteerimistööriistade täiustused
 • Visualiseerimismootori lisandmoodulid ja laiendused, sealhulgas Enscape, Twinmotion ja palju muud
 • Täiustatud disainitööriistad köögikappide jaoks
 • Uued trepi- ja piirdetööriistad
 • Uus avade tööriist
 • Täiustatud tala ja posti tööriistad
 • Sisseehitatud Library Part Maker tööriist
 • Kõik uued Surface kataloogid
 • Täiustatud andmetabelid ja väljendid
 • BIMx rakenduse ja töölauavaaturite täiustused
Koostöö täiustused
 • Integreeritud BIMcloud
 • Koostalitlusvõime täiustused
 • Archicad/Grasshopper Live Connectioni tööriist
 • Muutuste jälgimine Teamwork abil
 • Archicad/Solibri ühenduse lisandmoodul
 • Jätkuv failivahetuse tugi Sketch up, Revit, BCF, PDF, DWG formaatidele
Muud täiustused
 • Sisseehitatud energiaarvutuste tööriistad
 • Uuendatud, intuitiivne ja kaasaegne kasutajaliides
 • Vahekaardipõhine navigeerimine
 • Pilvepõhised tarkvara litsentsivõtmed
 • Mudeli kontroll ja kvaliteedi tagamise täiustused
 • Vastuolude tuvastamine
 • Probleemide haldamise tööriistad
 • Parem jõudlus ja Apple M2 kiipide tugi
 • Integreeritud litsentsihalduri tööriist
Tellige ja säästke
Tellige ja säästke. Alustage Graphisofti valdkonna juhtivate ja auhinnatud BIM-i projekteerimis-, visualiseerimis-, koostöö- ja dokumenteerimislahendustega. Maksimeerige oma tellimuse väärtust eksklusiivsete hüvede ja teenustega.
võrrelge tellimusi
Liituge Graphisoft Community keskkonnaga
Kas teil on küsimusi? Kas otsite inspiratsiooni? Liitu meiega! Avastage meie foorumeid, hankige värskeid uudiseid ja võtke ühendust meie ülemaailmse kogukonnaga.
külastage meie kogukonda
Külastage Graphisoft Learn keskkonda
Võtke meie lahendustest ja teenustest maksimumi individuaalsete kursuste, õppeteede ja tööstusharu rollidele ja kohustustele vastavate õppekomplektide kaudu. Meie veebipõhiste iseseisva tempoga, hübriid- ja reaalajas Graphisoft Learn programmide lõpetajad teenivad ülemaailmselt tunnustatud sertifikaate, tugevdades nende konkurentsieelist.
külastage koolituse keskkonda
Archicad
kasutusjuhend
BIMcloud
kasutusjuhend
BIMx Desktop Viewer
kasutusjuhend
Archicad Collaborate
loe lähemalt
 
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile